Tvorba www stránek

Nabízíme vytvoření webový stránek, eshopů a dalších aplikací na podporu prodeje a propagace, značek a výrobků. Nabízíme produkty postavenné na osvědčené platformě .NET s využítím technologií a serverů firmy Microsoft, které jsme také partnerem .

learn more

Google individual - Online propagace

Kromě vývoje a údržby www aplikací nabízíme také jejich propagaci v rámci vyhledávačů, ať už v placené verzi pomocí například Google AdWords, či bezplatným napojením našich redakčních systémů pomocí mapy stránek, které si vyhledávače pravidelně stahují.

learn more

Pronájem sw -, služby na internetu

Protože chápeme, že vše nelze provozovat online na internetu, nabízíme také možnost pronájmu HW a SW přímo k Vám do kanceláří. Ať už formou pronájmu licencí SPLA či nákupem služeb Office365 pro vzájemnou spolupráci.

learn more

Go-on services s.r.o.

Internetové projekty
Nabízíme vytvoření a správu webových aplikací, jejich propagaci, vývoj rozšíření a údržení kroku s aktuálními trendy.
Prodej HW/SW
Pro naše zákazníky nabízíme poradenství při nákupu vhodného, nového IT vybavení, případně zajistíme jeho dodání.
Pronájem software
Kromě prodeje software nabízíme také jeho pronájem od firmy Microsoft jak online (Office 365), tak i offline v rámci SPLA.

Pronájem software


Využijte možnosti pronájmu software, který by jste museli za běžných podmínek koupit s jednorázovými, nemalými, výdaji. Jako partneři společnosti jsme podepsali smlouvu se společností Microsoft, která nás opravňuje k pronájmu licencí, za velmi výhodných podmínek.


Office 365


Office 365 je služba kde můžete používat oblíbené Microsoft Office na základě pravidelné měsíční platby a je na Vás se rozhodnout zda budete aplikace instalovat k sobě na počítač nebo využijete pouze levnější variatu kde jsou tyto aplikace provozovány ve webové prohlížeči. Mezi největší výhody patří možnost vzájemné spolupráce nad jednotným úložištěm a součastně i třeba součastná editace jednoho dokumentu s více uživateli. Rozhodně nespornou výhodou je i předvídatelnost nákladů, kdy rok dopředu víte kolik Vás služba bude stát a součastně je to čistý náklad v účetnictví.

více »

Užitečné odkazy

Office 365, Poradte se s odbornikem
 

Kontakt

Go-on services s.r.o.
Stavbařů 3750/20
Jihlava 58601
Czech republic

 

Telefon:+420 567 320 007
+420 778 055 530
E-mail:pzdarsa@go-on.cz

Partneři

Microsoft Google Seagate Intel Western digital

Connections

on