Tvorba www stránek

Nabízíme vytvoření webový stránek, eshopů a dalších aplikací na podporu prodeje a propagace, značek a výrobků. Nabízíme produkty postavenné na osvědčené platformě .NET s využítím technologií a serverů firmy Microsoft, které jsme také partnerem .

learn more

Google individual - Online propagace

Kromě vývoje a údržby www aplikací nabízíme také jejich propagaci v rámci vyhledávačů, ať už v placené verzi pomocí například Google AdWords, či bezplatným napojením našich redakčních systémů pomocí mapy stránek, které si vyhledávače pravidelně stahují.

learn more

Pronájem sw -, služby na internetu

Protože chápeme, že vše nelze provozovat online na internetu, nabízíme také možnost pronájmu HW a SW přímo k Vám do kanceláří. Ať už formou pronájmu licencí SPLA či nákupem služeb Office365 pro vzájemnou spolupráci.

learn more

Go-on services s.r.o.

Internetové projekty
Nabízíme vytvoření a správu webových aplikací, jejich propagaci, vývoj rozšíření a údržení kroku s aktuálními trendy.
Prodej HW/SW
Pro naše zákazníky nabízíme poradenství při nákupu vhodného, nového IT vybavení, případně zajistíme jeho dodání.
Pronájem software
Kromě prodeje software nabízíme také jeho pronájem od firmy Microsoft jak online (Office 365), tak i offline v rámci SPLA.

Office 365


Office 365 je služba kde můžete používat oblíbené Microsoft Office na základě pravidelné měsíční platby a je na Vás se rozhodnout zda budete aplikace instalovat k sobě na počítač nebo využijete pouze levnější variatu kde jsou tyto aplikace provozovány ve webové prohlížeči. Mezi největší výhody patří možnost vzájemné spolupráce nad jednotným úložištěm a součastně i třeba součastná editace jednoho dokumentu s více uživateli. Rozhodně nespornou výhodou je i předvídatelnost nákladů, kdy rok dopředu víte kolik Vás služba bude stát a součastně je to čistý náklad v účetnictví.


Pro koho je určen?
Pro organizaci jakékoliv velikosti, které pravidelně komunikuje na internetu a součastně v ní dochází k výměně mnoha dokumentů a řeší se neustále přenos mezi jednotlivými uživateli. V neposlední řadě také pro firmy kde dochází k nárůstu počtu zaměstnanců či jejich přílivu jen nárazově.
 

Plány služeb Microsoft Office 365 jsou navrženy tak, aby zajistily robustní bezpečnost, spolehlivost a produktivitu koncových uživatelů, které vaše firma potřebuje.
 

Office Professional Plus

Tyto přední světové nástroje produktivity plně vyhoví současným i budoucím potřebám vaší firmy. Systém Office Professional Plus je naším nejucelenějším řešením produktivity – jde o verzi systému Microsoft Office, která je poskytována jako flexibilní služba a je podporována službami Office 365 napojenými na cloud. Obdržíte nejnovější verze aplikací systému Office a webových aplikací Office Web Apps, a vaši lidé tak získají volnost k tvorbě, komunikaci a efektivní spolupráci z prakticky jakéhokoli zařízení.

Exchange Online

Systém Exchange Online nabízí e-mail, kalendář a kontakty navržené tak, aby vaší firmě poskytly požadovanou kontrolu spolu s potřebným zabezpečením a spolehlivostí. Díky systému Exchange Online pracujete s e-mailem na našich globálně redundantních serverech chráněných vestavěnou antivirovou ochranou a filtry proti spamu a máte k dispozici neomezenou telefonickou technickou podporu IT, a to 24 hodin denně, sedm dní v týdnu a ve svém místním jazyce.

SharePoint Online

Zajistěte synchronizaci týmů. Služba SharePoint Online vám poskytuje centrální místo ke sdílení dokumentů a informací s kolegy a zákazníky. Je navržena tak, aby pracovala s důvěrně známými aplikacemi systému Office, a proto lze snadno ukládat dokumenty přímo do služby SharePoint Online a spolupracovat na návrzích a projektech v reálném čase, neboť máte přístup k potřebným dokumentům a informacím téměř odkudkoliv.*

Lync Onlin

Služba Microsoft Lync Online je cloudová komunikační služba nové generace, která propojuje lidi novým způsobem a prakticky odkudkoli, a to prostřednictvím stavu, zasílání rychlých zpráv, zvukových nebo audiovizuálních hovorů a rozsáhlých online schůzek s využitím zvukových, audiovizuálních či webových konferencí. Služba Lync Online přetváří vaše interakce s kolegy, zákazníky a partnery, které mají v současnosti podobu komunikace s nejistým výsledkem, v řešení postavené na hlubší spolupráci, kvalitnějším zapojení a vyšší produktivitě.

Office Web Apps

Webové aplikace Office Web Apps jsou praktickými online společníky aplikací Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Nabízejí snadný způsob, jak získat přístup, prohlížet a upravovat dokumenty přímo ve webovém prohlížeči.

 


Užitečné odkazy

Office 365, Poradte se s odbornikem
 

Kontakt

Go-on services s.r.o.
Stavbařů 3750/20
Jihlava 58601
Czech republic

 

Telefon:+420 567 320 007
+420 778 055 530
E-mail:pzdarsa@go-on.cz

Partneři

Microsoft Google Seagate Intel Western digital

Connections

on