Tvorba www stránek

Nabízíme vytvoření webový stránek, eshopů a dalších aplikací na podporu prodeje a propagace, značek a výrobků. Nabízíme produkty postavenné na osvědčené platformě .NET s využítím technologií a serverů firmy Microsoft, které jsme také partnerem .

learn more

Google individual - Online propagace

Kromě vývoje a údržby www aplikací nabízíme také jejich propagaci v rámci vyhledávačů, ať už v placené verzi pomocí například Google AdWords, či bezplatným napojením našich redakčních systémů pomocí mapy stránek, které si vyhledávače pravidelně stahují.

learn more

Pronájem sw -, služby na internetu

Protože chápeme, že vše nelze provozovat online na internetu, nabízíme také možnost pronájmu HW a SW přímo k Vám do kanceláří. Ať už formou pronájmu licencí SPLA či nákupem služeb Office365 pro vzájemnou spolupráci.

learn more

Go-on services s.r.o.

Internetové projekty
Nabízíme vytvoření a správu webových aplikací, jejich propagaci, vývoj rozšíření a údržení kroku s aktuálními trendy.
Prodej HW/SW
Pro naše zákazníky nabízíme poradenství při nákupu vhodného, nového IT vybavení, případně zajistíme jeho dodání.
Pronájem software
Kromě prodeje software nabízíme také jeho pronájem od firmy Microsoft jak online (Office 365), tak i offline v rámci SPLA.

O firměFirma vznikla v roce 2002 s primárním cílem nabídnout jiný přístup k vytváření webových prezentací, než bylo obvyklé v této době a většinu hodnot si přenesla i do současnosti. Jejím cílem bylo poskytovat profesionální služby v oblasti tvorby WWW stránek pro segment malých a středních podniků, které bude přesně přizpůsobeno potřebám konkrétní firmy a ne pouze systému, na kterém je provozován. V brzké době byla nabídka rozšířena i o poradenství při nákupu hardware a vhodného softwarového řešení a případnou instalaci.
K tomu, abychom mohli našim zákazníkům neustále obohacovat jejich prezentace o nové věci, je nutné se neustále vzdělávat, a proto se pravidelně účastníme prezentací o novinkách na webech a dalším rozvoji služeb, které jsou na internetu dostupné. Jako registrovaní partneři firmy Microsoft máme možnost nahlédnout a zkoušet, mezi prvními, technologie, které se teprve rodí a přichází na svět, ale součastně jsme schopni nabídnout i vazby mimo web, doporučit nákup software, hardware či poradit při plánování rozvoje společnosti.
Práce je pro nás nejen prací, jako takovou, ale i koníčkem, proto nám nedělá problém se učit a přizpůsobit se novým trendům, které jsou na internetu na denním pořádku.
Pravidelně se účastníme seminářů a školení největších hráčů na trhu, jako jsou Microsoft, HP, Acer, APC…


Užitečné odkazy

Office 365, Poradte se s odbornikem
 

Kontakt

Go-on services s.r.o.
Stavbařů 3750/20
Jihlava 58601
Czech republic

 

Telefon:+420 567 320 007
+420 778 055 530
E-mail:pzdarsa@go-on.cz

Partneři

Microsoft Google Seagate Intel Western digital

Connections

on